Przygotowanie podcastu

Szkolenie podstawą sukcesu

Wszystkiego Cię nauczymy

Największym wyzwaniem początkujących podcasterów, jest realizacja materiału i montaż. Nauczymy Cię jak występować w podcaście oraz zajmiemy się montażem nowych odcinków Twojego podcastu.

Przygotujemy oprawę podcastu

Twoje show z własnym logo i czołówką

Przygotujemy czołówkę, dzięki czemu otrzymasz potrzebny Ci zestaw do ruszenia z podcastem. Nasz zespół zapewni Ci najlepszą jakość, a przede wszystkim montaż i planowanie kolejnych odcinków.

Skonfigurujemy platformy

W popularnych platformach

Dziś podcasterom zależy, aby słuchacz nie miał problemu ze znalezieniem podcastu. Zadbamy o to, aby Twój podcast trafił do najpopularniejszych platform streamingowych, bez potrzeby ponownej konfiguracji.

Portfolio

Poniżej zamieściliśmy 2 podcasty, przy których pracujemy.. Nasze portfolio wraz z ofertą, dostępne są w zakładce Cennik pod poniższą galerią.

Jaki efekt oferujemy?

W przypadku podcastów nasza współpraca polega na przygotowaniu Twojej audycji w taki sposób, aby niczego jej nie brakowało. Zadbamy o oprawę dźwiękową, logo Twojego show i montaż przyszłych odcinków, aby następnie je zaplanować na określone daty.

Poznajemy oczekiwania

Na początku chcemy dowiedzieć się, jak wyobrażasz sobie swój podcast. Co chcesz w nim przekazywać i jakimi wartościami się dzielić.

Zadbamy o oprawę

Znajdziemy odpowiednią czołówkę oraz zrealizujemy logo Twojego podcastu. Ruszysz profesjonalnie i bez zbędnego stresu związanego z konfiguracją.

Przygotujemy odcinki

Zmontujemy pierwsze odcinki, dbając o jakość dźwięku, aby słuchacz nie musiał pogłaśniać lub ściszać podczas słuchania.

Zaplanujemy publikację

Nowe odcinki będą się pojawiać regularnie, dzięki zaplanowanym nagraniom na kolejne tygodnie.

Co jeszcze można zrobić?

Możemy stworzyć stronę internetową dla Twojego podcastu oraz przygotować media społecznościowe. Zachęcamy do sprawdzenia naszych usług. 🙂

Zweryfikujemy efekty

Zrobimy podsumowanie tego, co zrealizujemy. Przygoda z podcastem czeka na Ciebie, a my nie możemy się doczekać współpracy z Tobą.

Dowiedzmy się więcej

Kontaktując się z nami, będziemy w stanie dokładniej zweryfikować Twoje potrzeby. Powiemy Ci więcej jak wyglądałaby nasza współpraca oraz, co możemy Ci dodatkowo zaoferować. Czekamy na Twoją wiadomość, aby podjąć się dotarcia z Twoim podcastem do ludzi, którzy będą z chęcią Cię słuchać. 🙂