Media społecznościowe

Zawsze gotowi

Zaplanowanie treści

Zadbamy o to, aby na Twoich kanałach społecznościowych regularnie pojawiały się angażujące i wartościowe treści. Dzięki zaplanowaniu wszystkich postów z wyprzedzeniem. Z nami nikt o Tobie nie zapomni.

Dopracowane treści

Pewność contentu

Otrzymasz dostęp do narzędzia, w którym na bieżąco będziesz mieć wgląd w postęp prac. Wspólnie będziemy komentować i analizować treści na przyszły miesiąc.

Zadbajmy o wszystko

Wypełnienie każdej przestrzeni

Oprócz postów na Facebooka, Instagrama oraz pozostałe portale społecznościowe, wykorzystujemy potencjał konta. Przygotujemy materiały nie tylko pod posty, ale również relacje np. InstaStory.

Co oferuje współpraca?

Na początku zauważysz zdecydowaną zmianę w swoich treściach. Będą ładne i estetyczne, a przede wszystkim aktualizowane nowymi, gdy poprzednie już wszyscy odbiorcy wyświetlą oraz zareagują.

Poznajemy oczekiwania

Na początku współpracy omawiamy preferowane przez Ciebie treści, ich stylistykę oraz spostrzeżenia dotychczasowych działań.

Dostosowujemy strategię współpracy

Każdy klient jest inny, dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego. Już jesteśmy ciekawi czym nas zaskoczysz! 😀

Przygotowujemy posty z wyprzedzeniem

Początek miesiąca polega na przygotowaniu treści. Gdy zostaną zatwierdzone, przechodzimy do opracowania zdjęć oraz grafik.

Aktualizujemy profile

Poprawiamy błędy w profilach i na kontach społecznościowych. Dodajemy elementy profilu, których brakowało.

Planujemy posty

Gdy posty zostają zatwierdzone, przechodzimy do ich zaplanowania. Wtedy obie strony mają pewność, że Twoje kanały social-media nie będą świeciły pustkami. 🙂

Podsumowujemy miesiąc

Koniec miesiąca poświęcamy na zweryfikowanie działań z dotychczasowej współpracy, aby wyciągnąć wnioski i na bieżąco dostosowywać prezentowane treści Twoim odbiorcom.

Sprawdźmy czego potrzebujesz

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli dowiedzieć się więcej na temat tego, czym się zajmujesz. Opowiemy Ci jak wyglądałaby nasza współpraca oraz, co możemy Ci dodatkowo zaoferować. Chętnie podzielimy się z Tobą tym, jakich kroków należałoby się podjąć w przyszłości. 🙂