Artykuł sponsorowany

Wiemy, jak ważne są linki przychodzące z innych witryn. Dlatego na łamach naszego serwisu możesz opublikować swój tekst, aby zwiększyć pozycję w wyszukiwarkach.

Opublikuj swój tekst na naszej stronie lub zleć napisanie artykułu naszym copywriterom. Dzięki temu pozyskasz dodatkowe linki do swojej strony WWW, a przy tym zareklamujesz swoje usługi!

Promuj

BlogLINE.pl wspiera blogerów, dzięki czemu generuje ruch. Strona zaciąga treści z blogów, więc wyszukiwarki widzą codzienne aktualizacje. Linki z naszej strony są dzięki temu wiarygodne.

Sprzedawaj

Dobrze napisany tekst, nie tylko pozyska linki przychodzące do Twojej strony, ale także zaprezentuje usługi naszym czytelnikom i blogerom.

Docieraj

Linki do wpisów opublikowane na łamach naszego serwisu, trafiają na nasze konta społecznościowe. Twoja oferta pojawi się również na Facebooku, Instagramie, Twitterze oraz LinkedIn!

Publikacja własnego tekstu

Pozyskiwanie linków nigdy nie było łatwiejsze!

Napisz własny tekst z linkami wychodzącymi do Twojej witryny, a następnie zleć artykuł do publikacji. Nasi specjaliści sprawdzą treść, a następnie zamieszczą go na naszym serwisie. Przy stałej współpracy oferujemy utworzenie konta, aby przyśpieszyć proces publikacji treści.

Zlecenie napisania treści

Prześlij nam zapytanie, a my wycenimy przygotowanie treści

Najpierw ustalimy cele, ilość linków oraz znaków, jakie ma mieć treść. W następnym kroku wycenimy naszą pracę. Nasi copywriterzy przygotują tekst, który odeślemy Ci do zatwierdzenia. Gdy artykuł zostanie opublikowany, otrzymasz informację z linkiem.

Etapy publikacji treści

Kontakt

Na początku należy się z nami skontaktować, aby ustalić cele i sposób współpracy (samodzielne przygotowanie treści / zlecenie naszym copywriterom).

Samodzielne przygotowanie tekstu

Jeśli publikacja zostanie przygotowana samodzielnie, poprosimy o opłacenie publikacji tekstu oraz przesłanie nam treści.

Zlecenie napisania tekstu

W przypadku zlecenia treści naszym copywriterom, musimy ustalić ilość znaków, linków i wycenić przygotowanie artykułu.

Podsumowanie współpracy

Gdy treść zostaje zatwierdzona przez obie strony, a usługa uregulowana, artykuł trafia do naszych specjalistów od SEO i administratorów strony.

Publikacja treści

Artykuł zostaje zatwierdzony przez administratorów i opublikowany w naszym serwisie. Informacja o publikacji wraz z linkiem, zostaje wysłana na Twoją skrzynkę e-mail.

Promocja w social-media

W ostatnim etapie publikacji, link do treści zostaje zamieszczony w naszych serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn).

Opublikowane treści

Współpraca z naszymi specjalistami, to gwarancja sukcesu i postawionych celów. Zaoszczędź swój czas i otrzymaj rozwiązania, których potrzebujesz.

  Pytania i odpowiedzi (FAQ)

  Jak długo oczekuje się na publikację treści?

  W zależności od ilości pracy, proces opublikowania treści nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych.

  Jakie są przeciwskazania do publikacji treści?

  Tekst nie może być krzywdzący, obraźliwy ani nawołujący do przemocy. Nie zatwierdzamy treści promujących leki lub suplementy diety. Nasi specjaliści mogą nie zatwierdzić artykułu również z innych powodów, ale zawsze wysyłamy wyjaśnienia.

  Treść powinna mieć min. 1 500 znaków.

  Ile kosztuje usługa opublikowania własnej treści?

  Aktualne ceny i skrócone informacje, dostępne są w naszym cenniku, na stronie Usługi.

  Co jeśli samodzielnie przygotowuję treść?

  Nasz administrator musi dostarczyć treść specjalistom od SEO, a następnie zostaje sprawdzona płatność. Gdy nie ma przeciwskazań do opublikowania treści w naszym serwisie, artykuł zostaje opublikowany i promowany w mediach społecznościowych.

  Ile czasu zajmuje przygotowanie treści przez copywritera?

  Przygotowanie treści przez copywritera, nie powinno upłynąć dłużej niż 7 dni roboczych. Może się jednak zdarzyć, że czas ten może zostać wydłużony ze względu na inne zlecenia i obowiązki.

  Jaki jest średni koszt przygotowania tekstu przez copywritera?

  Koszt napisania tekstu przez naszych specjalistów może być zróżnicowany. Średni koszt przygotowania tekstu przez naszego copywritera wynosi pomiędzy 400 – 600 zł.

  Zlecenie publikacji

  Aby przesłać treść, zlecić napisanie artykułu lub dowiedzieć się więcej, przejdź do formularza kontaktowego. Dziękujemy za zapoznanie się z naszą ofertą.