Projekt BlogLINE.pl

Jaki cel nam przyświeca?

Tworząc projekt BlogLINE.pl zależało nam na rozwijaniu blogosfery i wspieraniu twórców w ich pracy. Nawet jeśli blog na siebie nie zarabia i nie nadąża za trendami, wymaga ogromnego zaangażowania autora. Od początku zależy nam na tym, aby uświadamiać blogosferę o wzajemnym wsparciu. Polecanie koleżanek i kolegów z branży we wpisach, newsletterze oraz postach w mediach społecznościowych. Wzajemne wsparcie jest nie tylko sposobem, aby zauważyli nas czytelnicy innych blogerów, ale przede wszystkim nawiązywanie kontaktów. Przecież w każdej branży przyjaźnie sprzyjają.

W jaki sposób pomagamy?

Świadomi jak wiele wyzwań programistycznych, technicznych i konfiguracyjnych czeka twórców, postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie każdy autor (nawet początkujący), może z naszą pomocą prowadzić profesjonalny blog. Oferujemy również pomoc w zadbaniu o media społecznościowe, tj. Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn oraz wiele więcej).

Kim jesteśmy?

Nasz zespół posiada ponad 10-letnie doświadczenie w przygotowywaniu, prowadzeniu i budowaniu marki osobistej oraz firmy w mediach społecznościowych. Tworzymy nowoczesne i intuicyjne strony internetowe, dbając aby blogi w Polsce stawały się coraz lepsze.

Historia projektu BlogLINE.pl

Nasza strona ruszyła w 2020 roku. Założycielem naszego serwisu są młodzi, ambitni i kreatywni specjaliści, działający z klientami w całym kraju oraz poza nim. Jesteśmy również blogerami, znającymi oczekiwania i potrzeby twórców.

Projekt BlogLINE.pl to przede wszystkim serwis, który zawiera zweryfikowane metody i praktyki działań w Internecie, prowadzących do sukcesu blogera i jego bloga. Oprócz tego pod wyglądem i codziennych fragmentów wpisów uczestników projektu, kryje się rozbudowana funkcjonalność.