Pytania dotyczące strony internetowej

Czy strona internetowa jest Twoim zdaniem dobrze wykonana? *

W tym pytaniu mamy na myśli wygląd strony, jej kolorystykę, projekt logo oraz czas ładowania.

Co należałoby poprawić w działaniu strony? *

W tym miejscu prosimy o wskazanie elementów naszej strony internetowej, która Twoim zdaniem wymaga poprawy (np. kolorystyka w danym miejscu, czcionka na konkretnej podstronie itd).

Jak Twoim zdaniem powinniśmy docierać do blogerów, którzy chcieliby dołączyć do projektu? *

Jak według Ciebie moglibyśmy skuteczniej docierać do nowych użytkowników, aby powiększać grono członków projektu BlogLINE.pl?

Jakie inicjatywy, w które blogerzy mogliby wspólnie się angażować, powinniśmy zrealizować? *

Inicjatywy są różnego rodzaju akcjami, w których blogerzy mogą brać wspólnie udział (np. opisanie na blogu 10 ulubionych filmów w ramach projektu X).

Pytania dotyczące procesu rejestracji

Czy Twoim zdaniem proces rejestracji jest właściwy? *

Wysyłając zgłoszenie do projektu BlogLINE.pl wystarczy nie tylko dodać baner naszej strony na swoim blogu, ale także włączyć się do wzajemnego wsparcia z innymi blogerami (tz. odwiedzać i komentować blogi, fanpage i profile na Instagramie). Podczas weryfikacji bierzemy pod uwagę m.in. czy użytkownik wspomniał na swoich mediach społecznościowych o uczestnictwie i w jaki sposób przyczynia się do rozwoju serwisu. Jeśli jego udział faktycznie niesie korzyści również dla innych twórców, zostaje przyjęty do projektu.

Ile czasu powinien trwać okres weryfikacji twórcy? *

Czas przyjęcia użytkownika do projektu, obecnie zależy od jego, w jaki sposób twórca udziela się przy rozwijaniu projektu. Jeśli po kilku tygodniach nie widzimy efektów, bloger nie zostaje przyjęty do listy członków projektu.

Jak przebiegał proces dodania banera na Twojej stronie? *

Baner jest nieodłącznym elementem projektu. Dzięki temu, że baner trafił na Twoją stronę, docieramy do nowych odbiorców, którzy trafiają na strony naszych koleżanek i kolegów. Chcielibyśmy wiedzieć, jak przebiegał u Ciebie proces dodania naszego banera.

Pytania dotyczące wpływu projektu na rozwój bloga

Czego oczekujesz dołączając do projektu? *

Chcielibyśmy wiedzieć, jakich efektów oczekujesz od nas, dołączając do projektu.

Czy strona wpływa na statystyki Twojego bloga? *

Jeśli masz podłączoną analizę odwiedzin na swojej stronie, możesz zweryfikować ile wejść pochodzi z naszego serwisu. Poza tym wpisy, które linkujemy do Twojego bloga, wpływają na pozycję SEO. Chcielibyśmy wiedzieć, czy Twoja pozycja w Google, Bing lub Yahoo się poprawiła?

Czy pozostali członkowie projektu, odwdzięczyli Ci się za follow na Instagramie? *

Wśród celów projektu BlogLINE.pl, jest wzajemne obserwowanie się na Instagramie. Czy pozostali członkowie projektu odwdzięczyli Ci się za zaobserwowanie na Instagramie?

Czy członkowie projektu zostawili kiedykolwiek komentarz pod Twoim postem na Instagramie? *

Jak wygląda sytuacja z wzajemnym wsparciem w ramach komentarzy pod postami na Instagramie? Czy otrzymujesz komentarze pod swoimi postami, gdy skomentujesz je innym członkom projektu BlogLINE.pl?

Czy komentujesz blogi, przechodząc do wpisów z naszej strony? *

Na naszej stronie pojawiają się fragmenty wpisów ze stron blogerów, którzy dołączyli do projektu. Czy odwiedzasz ich za pośrednictwem naszej strony celem zostawienia komentarzy?

Pytania końcowe

Czy jest coś, o co Twoim zdaniem powinniśmy jeszcze zapytać?

W tym miejscu dodaj własne pytania, które moglibyśmy zadać w powyższej ankiecie.

Jeśli chcesz, możesz na koniec zostawić nam link do swojego bloga

Opinia jest całkowicie anonimowa, ale jeśli chcesz powiedzieć coś jeszcze lub zostawić link do swojego bloga, będziemy zaszczyceni mogąc odwiedzić Twój blog. 🙂

Created with Perfect Survey

Copyright © BlogLine.pl 2020-2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone! | Wykonanie: BlogLINE.pl | Polityka Prywatności

Skip to content