Co zrobić, gdy dziecko jest ofiarą agresji w szkole? Jak pomóc dziecku gnębionemu przez rówieśników? ,,Poradnik Dla Rodziców" już dostępny!

,,Jak pomóc dziecku gnębionemu w szkole?” – premiera!

Co zrobić, gdy dziecko jest ofiarą agresji w szkole? Jak pomóc dziecku gnębionemu przez rówieśników? ,,Poradnik Dla Rodziców” już dostępny!

Dokładnie 1 czerwca 2021 roku w Dzień Dziecka, premierę miała moja nowa książka. Oprócz ogromnej radości i zachęcenia do zakupu, bardzo chciałbym opowiedzieć Ci o niej więcej. Dlatego zachęcam Cię do przeczytania tej krótkiej aktualności oraz wzięcia udziału w dyskusji pod poniższym wpisem. Jak pomóc dziecku, które jest poniżane w szkole i co znajdziesz w książce ,,Poradnik Dla Rodziców”? Sprawdź teraz!

Dla kogo powstał nowy e-book?

We współpracy z najbardziej zaangażowanymi członkami Zamkniętej Listy, dość długo omawialiśmy i poprawialiśmy nowy e-book. Dotarliśmy do fantastycznych rodziców, którzy postanowili podzielić się z nami swoimi wnioskami oraz przemyśleniami dotyczącymi prześladowania ich dzieci w szkołach. Niektórzy rodzice próbowali wszystkiego,…

Artykuł ,,Jak pomóc dziecku gnębionemu w szkole?” – premiera! pochodzi z patryktarachon.pl

Więcej nowości znajdziesz na BlogLINE.pl
 

 

Copyright © BlogLine.pl 2020-2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone! | Wykonanie: BlogLINE.pl | Polityka Prywatności

Skip to content